1. klass
2. klass
3. klass
4.-5. klass
6. klass
7. klass
8. klass
9. klass
1. klass
I kl | 4.03-29.03 | Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede |
1.-2. | 8.30-10.00 | Matemaatika/ vormijoonistus | Matemaatika/ vormijoonistus | Matemaatika/ vormijoonistus | Matemaatika/ vormijoonistus | Matemaatika/ vormijoonistus |
10.00-10.20 | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | |
3. | 10.20-11.05 | Maalimine | Muusika | Muusika | Inglise keel | Maalimine |
4. | 11.15-12.00 | Õuetund (vabatahtlik) | Käsitöö | Vene keel | Liikumine | Vene keel |
12.00-12.20 | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | |
5. | 12.20-13.05 | Rahvatants | Õuetund (vabatahtlik) | Õuetund (vabatahtlik) | Õuetund (vabatahtlik) | Õuetund (vabatahtlik) |
Tunniplaan uuendatud: 04.03.24 |
Klassijuhataja: Hegle Lauri
2. klass
2. klass | 4.03-29.03 | Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede |
1.-2. | 8.30-10.00 | Emakeel/ vormijoonistus | Emakeel/ vormijoonistus | Emakeel/ vormijoonistus | Emakeel/ vormijoonistus | Emakeel/ Ujumine |
10.00-10.20 | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | |
3. | 10.20-11.05 | Inglise keel | Maalimine | Maalimine | Käsitöö | Ujumine |
4. | 11.15-12.00 | Rahvatants | Vene keel | Inglise keel | Inimeseõpetus | Emakeel |
12.00-12.20 | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | |
5. | 12.20-13.05 | Õuetund (vabatahtlik) | Muusika | Muusika | Vene keel | |
Tunniplaan uuendatud: 04.03.24 |
Klassijuhataja: Aili Kase
3. klass
3. kl | 4.03-29.03 | Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | |
1.-2. | 8.30-10.00 | Emakeel/ al.18.03 matemaatika | Emakeel/ al.18.03 matemaatika | Emakeel/ al.18.03 matemaatika | Emakeel/ al.18.03 matemaatika | Ujumine/ al.18.03 matemaatika | |
10.00-10.20 | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | ||
3. | 10.20-11.05 | Inglise keel | Vene keel | Inglise keel | Vene keel | Liikumine | |
4. | 11.15-12.00 | Rahvatants | Liikumine | Muusika | Matemaatika/ al.20.03 emakeel | Muusika | Liikumine |
12.00-12.20 | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | ||
5. | 12.20-13.05 | Maalimine | Käsitöö | Käsitöö | Matemaatika/ al.20.03 emakeel | Inimeseõpetus | |
Tunniplaan uuendatud: 19.03.24 |
Klassijuhataja: Kristina Hilp
4.-5. klass
4.-5. klass | 4.03-29.03 | Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | |
1.-2. | 8.30-10.00 | 1 emakeel /1 harjutus | Emakeel | Emakeel | Emakeel/ maalimine | Emakeel (4. klass) | 1 emakeel/ 1 maalimine (5. klass) |
10.00-10.20 | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | ||
3. | 10.20-11.05 | Käsitöö | Vene keel | Inglise keel | Muusika | Matemaatika | |
4. | 11.15-12.00 | Inglise keel | Matemaatika | Muusika | Liikumine | Maalimine (4. klass) | Puutöö (5. klass) |
12.00-12.20 | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | ||
5. | 12.20-13.05 | Vene keel | Käsitöö | Vene keel | Matemaatika | Liikumine/Rahvatants | |
6. | 13.15-14.00 | Taimeõpetus (5. kass) | Ajalugu (5. klass) | Ajalugu (5. klass) | Tunniplaan uuendatud: 04.03.24 |
Klassijuhataja: Ave Saluorg
6. klass
6.klass | 4.03-29.03 | Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede |
1.-2. | 8.30-10.00 | Matemaatika | Emakeel | Emakeel | Emakeel | 1 Matemaatika/ 1 harjutus |
10.00-10.20 | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | |
3. | 10.20-11.05 | Inglise keel | Aiandus | Vene keel | Füüsika | Vene keel |
4. | 11.15-12.00 | Inglise keel | Taimeõpetus | Ajalugu | Geograafia | Käsitöö |
12.00-12.20 | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | |
5. | 12.20-13.05 | Maalimine | Vene keel | Puutöö | Ajalugu | Liikumine |
6. | 13.15-14.00 | Maalimine | Muusika | Kivimiõpetus | Muusika | Liikumine |
Tunniplaan uuendatud: 04.03.24 |
Klassijuhataja: Triinu Guerrin
7. klass
VII kl 4.03-29.03 Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede 1.-2. 8.30-10.00 Emakeel Ajalugu Emakeel Bioloogia Inglise keel VII ja VIII 10.00-10.20 Teepaus Teepaus Teepaus Teepaus Teepaus 3. 10.20-11.05 Keemia VII-VIII Harjutus Inglise keel VII ja VIII Matemaatika Geograafia 4. 11.15-12.00 Keemia VII-VIII Puutöö Füüsika Vene keel VII ja VIII Harjutus 12.00-12.20 Söögivahetund Söögivahetund Söögivahetund Söögivahetund Söögivahetund 5. 12.20-13.05 Geomeetria Matemaatika Aiandus Muusika T Liikumine P Matemaatika 6. 13.15-14.00 Maalimine Vene keel VII ja VIII Liikumine T Muusika P Liikumine P 7. 14.10-14.55 Muusika (P ja T koos) Liikumine T Tunniplaan uuendatud: 04.03.24
VII kl | 4.03-29.03 | Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | |||
1.-2. | 8.30-10.00 | Emakeel | Ajalugu | Emakeel | Bioloogia | Inglise keel | VII ja VIII | ||
10.00-10.20 | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | ||||
3. | 10.20-11.05 | Keemia VII-VIII | Harjutus | Inglise keel | VII ja VIII | Matemaatika | Geograafia | ||
4. | 11.15-12.00 | Keemia VII-VIII | Puutöö | Füüsika | Vene keel VII ja VIII | Harjutus | |||
12.00-12.20 | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | ||||
5. | 12.20-13.05 | Geomeetria | Matemaatika | Aiandus | Muusika T | Liikumine P | Matemaatika | ||
6. | 13.15-14.00 | Maalimine | Vene keel VII ja VIII | Liikumine T | Muusika P | Liikumine P | |||
7. | 14.10-14.55 | Muusika (P ja T koos) | Liikumine T | Tunniplaan uuendatud: 04.03.24 |
Klassijuhataja: Merje Ilves
8. klass
8.klass | 4.03-29.03 | Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | |||
1.-2. | 8.30-10.00 | Bioloogia | Bioloogia | Bioloogia | Matemaatika/ | Geomeetria | Inglise keel | VII ja VIII | |
10.00-10.20 | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | ||||
3. | 10.20-11.05 | Keemia VII-VIII | Puutöö VIII-IX | Inglise keel | VII ja VIII | Emakeel | Matemaatika | ||
4. | 11.15-12.00 | Keemia VII-VIII | Emakeel | Ajalugu | Vene keel VII ja VIII | Matemaatika | |||
12.00-12.20 | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | ||||
5. | 12.20-13.05 | Geograafia | Emakeel | Ajalugu | Muusika T | Liikumine P | Emakeel | ||
6. | 13.15-14.00 | Informaatika VIII-IX | Vene keel VII ja VIII | Liikumine T | Muusika P | Liikumine P | Maalimine | VIII ja IX | |
7. | 14.10-14.55 | Informaatika VIII-IX | Muusika (P ja T koos) | Liikumine T | Tunniplaan uuendatud: 04.03.24 |
Klassijuhataja: Nele Ploomipu
9. klass
9.klass 4.03-29.03 Esmaspäev Teisipäev Kolmapäev Neljapäev Reede 1.-2. 8.30-10.00 Bioloogia Keemia 1 Matemaatika/1 harjutus Füüsika Emakeel 10.00-10.20 Teepaus Teepaus Teepaus Teepaus Teepaus 3. 10.20-11.05 Geomeetria Puutöö VIII-IX Inglise keel Ajalugu Matemaatika 4. 11.15-12.00 Emakeel Inglise keel Ühiskonnaõpetus Matemaatika Matemaatika 12.00-12.20 Söögivahetund Söögivahetund Söögivahetund Söögivahetund Söögivahetund 5. 12.20-13.05 Emakeel Inglise keel Vene keel Muusika T Liikumine P Vene keel 6. 13.15-14.00 Informaatika VIII-IX Ajalugu Liikumine T Muusika P Liikumine P Maalimine VIII ja IX 7. 14.10-14.55 Informaatika VIII-IX Muusika (P ja T koos) Liikumine T Tunniplaan uuendatud: 04.03.24
9.klass | 4.03-29.03 | Esmaspäev | Teisipäev | Kolmapäev | Neljapäev | Reede | |||
1.-2. | 8.30-10.00 | Bioloogia | Keemia | 1 Matemaatika/1 harjutus | Füüsika | Emakeel | |||
10.00-10.20 | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | Teepaus | ||||
3. | 10.20-11.05 | Geomeetria | Puutöö VIII-IX | Inglise keel | Ajalugu | Matemaatika | |||
4. | 11.15-12.00 | Emakeel | Inglise keel | Ühiskonnaõpetus | Matemaatika | Matemaatika | |||
12.00-12.20 | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | Söögivahetund | ||||
5. | 12.20-13.05 | Emakeel | Inglise keel | Vene keel | Muusika T | Liikumine P | Vene keel | ||
6. | 13.15-14.00 | Informaatika VIII-IX | Ajalugu | Liikumine T | Muusika P | Liikumine P | Maalimine | VIII ja IX | |
7. | 14.10-14.55 | Informaatika VIII-IX | Muusika (P ja T koos) | Liikumine T | Tunniplaan uuendatud: 04.03.24 |
Klassijuhataja: Anneli Võikar
Õpetajad
Aili | Edith | Nele | Kristina | Kadri |
Tuuli | Ave | Triinu | Ilona | Merje |
Märt | Tom | Erika | Anneli | Pille |
Ekaterina | Hegle | Liisa |