Väike Werrone kooli tantsijad: pühendumus ja harjutamine viisid piirkondlikule tantsupäevale! Koolitants 2023

Täna on meil suur rõõm teatada, et meie kooli tantsugrupp (3.-4. klass) on edukalt jõudnud Festival Koolitants 2023 piirkondlikku vooru! Meie tants nimega “KUIDAS MAAILM LOODI?” on osutunud silmapaistvaks ning sellega on meid märgatud ja tunnustatud.

Me teame, et igasuguse oskuse omandamine nõuab palju aega ja pühendumist ning meie tantsijad on selleks kindlasti valmis. Me oleme uhked nende saavutuse üle ja usume, et tants muudab meie maailma paremaks!

Tantsides õpime koostööd, eneseväljendust ning kehalist ja vaimset tugevust. See on rikastav kogemus ning annab meile võimaluse õppida midagi uut ning ennast proovile panna.

Järgmine väljakutse seisab meie ees Viljandi Teatris Ugala, kus meie tantsijad astuvad üles koos teiste Tartu-, Viljandi-, Valga-, Võru- ja Põlvamaa parimate tantsudega. Oleme kindlad, et meie tantsijad annavad endast parima ning näitavad oma oskusi ja talenti.

Seega, armastage oma kooli ja armastage kõike, mida teete! Meie kooli tantsugrupp on suurepärane näide sellest, kuidas pühendumus ja entusiasm võivad viia suurepäraste tulemusteni.

Tänan teid kõiki toetuse eest!

Õpetaja Ave Saluorg